Marzy Ci się Słońce, Natura i błogość wśród palm? A może widok na wodę i surfing? Wodospady i lasy równikowe ... odkrywanie innej kultury, poznawanie historii ludzi i miejsc, zanurzenie w rytuałach, świadome podróżowanie i rozwój, dobre jedzenie, błogostan i dobrostan... Bali to miejsce, w którym te marzenia mogą się spełnić. Oczywiście, razem z jogą. 

Bali to wyspa, która nakarmi Twoje zmysły. Poznaj ten skrawek Ziemi ze mną, pogłębiając odczuwanie błogości poprzez uważność, praktykę jogi i oddechu. Zajęcia ze mną to ukojenie, tym razem podane na tacy razem ze słodkimi, tropikalnymi owocami. Ten wyjazd jest wyjątkowy, bo nie tylko jogowy, ale również podróżniczy: łączy jogę z przepiękną podróżą w Miejsce Mocy.

TERMIN

27.11.2023 - 08.12.2023 (12 dni)

CENA

Cały wyjazd sumuje się na ok. 8400 PLN w wersji minimalnej i ok. 13500 PLN wersji maxi. Szczegóły w prezentacji poniżej. 

"Czuję, że joga otwiera - na doświadczenie, obecność, uważność, wdzięczność, akcpetację, harmonię. Ciało otwarte to ciało czujące, gotowe na doświadczenie cudu istnienia, Tu i Teraz. Joga to sztuka znajdowania i odczuwania rozkoszy - w tym wszystkim, co istnieje, takim, jakie jest."  

Beata Latos

Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu znajdują się w ponższej prezentacji

Bali_prezentacja.pdf

wschodzące słońce, widoczne z góry Batur

joga w lokalnym studiu

kwiaty i woda - rytuał oczyszczający

koncert relaksacyjny z użyciem mis tybetańskich

małpki w Monkey Forest

jeden z balijskich wodospadów

lunch w lokalnej restauracji

terasy ryżowe na Bali

przykład śniadania

Uluwatu Sunset & Kecak Fire Dance

Uluwatu Sunset & Kecak Fire Dance

obmywanie ciała

zachód słońca

lokalny targ

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE?

napisz na latos.bee@gmail.com

W odpowiedzi na zgłoszenie dostaniesz numer konta do wpłaty zaliczki

Zaliczka, która jest gwarancją rezerwacji miejsca, wynosi 1 000 PLN.

Co może być wyzwaniem?

Podróż dla Ziemi

Kochanie Natury to nie tylko zachwycanie się nią i otaczanie, ale również aktywne uczestnictwo w jej ochronie. Zgadzacie się? Podczas tego wyjazdu na kilka sposobów będziemy Podróżować dla Ziemi.