Drogi Człowieku,


naszym małym marzeniem na długiej liście “planomarzeń” jest zobaczyć Cię na holistycznym warsztacie jogi i tańca, który tworzymy. Ten warsztat nazwałyśmy “Bliżej”. Chcemy zabrać Cię we wspólną podróż leśnych szeptów, otwierania ciała i głowy, podróż bez celu, ale coraz Bliżej Siebie.

Warsztat odbędzie się w ośrodku Jedna Energia w miejscowości Lechów w woj. świętokrzyskim w dniach 20-23.10.2022. Podczas czterech dni warsztatu spędzimy czas w jodze i tańcu intuicyjnym, w procesach grupowych i indywidualnych, odkrywając co oznacza dla nas bycie Bliżej Siebie.

GDZIE

Ośrodek Jedna Energia. Lechów 142, 26-004 Lechów, woj. świętokrzyskie (w odległości ok. 2 h 30 min od Warszawy i Łodzi, 2 h od Krakowa i Lublina, 4 h od Cisnej)

KIEDY

20 - 23 października 2022 (czwartek - niedziela)

PLAN DNIA (może ulec małym zmianom)

CZWARTEK

16.00 - 18.00 Przyjazd

18.00 - 19.00 Yoga (Beata)

19.00 - 20.00 Kolacja

20.00 - 22.00 Ceremonia Otwarcia (Beata, Sylwia)


PIĄTEK

8.00 - 9.30 Yoga, oddech i medytacja (Beata)

9.30 - 11.30 Ceremonia Soku (Grzegorz), śniadanie & czas wolny

11.30 - 13.30 Taniec Intuicyjny (Sylwia)

13.30 - 15.30 Lunch & czas wolny

15.30 - 18.00 Tworzenie Mapy Marzeń (Sylwia)

18.00 - 20.00 Kolacja & czas wolny

20.00 - 22.00 Mindfulness, relax i wizualizacja (Beata)


SOBOTA

8.00 - 9.30 Yoga, oddech i medytacja (Beata)

9.30 - 11.30 Śniadanie & czas wolny

11.30 - 13.30 Mandala Życia - taniec (Sylwia)

13.30 - 15.30 Lunch & czas wolny

15.30 - 17.30 Świadomość ciała. Relax (Beata)

17.30 - 19.30 Kolacja & czas wolny

19.30 - 22.00 Ceremonia Kakao & Taneczna podróż Bliżej Siebie (Sylwia)


NIEDZIELA

8.00 - 9.30 Yoga, oddech i medytacja (Beata)

9.30 - 11.00 Śniadanie

11.00 - 13.00 Gratitude Movement - Taniec Radości Istnienia (Sylwia)

13.00 - 14.00 Lunch

Koniec! A może i nowy początek :)


// mało przyjemności? W czwartek przed rozpoczęciem warsztatu oraz w niedzielę po zakończeniu można skorzystać z Gili Masażu u Gosi. Masaż dodatkowo płatny. P.S. To jest boski masaż.

CZYM SIĘ KARMIMY

Jedzenie, które będzie nam towarzyszyć, jest medycyną. Ono uzdrawia i daje nam dobrobyt. Wegańskie, tworzone z miłością, oparte głównie na nieprzetworzonych, surowych składnikach. Podczas piątkowej “Ceremonii Soku” nasz Kucharz Grzegorz zabierze nas w swoją magiczną krainę porozumienia z roślinami. Będziemy jedli świadomie. Jedzenie jest potężnym narzędziem, które jest integralną częścią warsztatu, przenika się z jogą i tańczy z tańcem, wspiera oczyszczanie, buduje Twoje ciało i wpływa na emocje. Karmi. Podczas warsztatu w każdy dzień zjesz 3 posiłki: lekkie śniadanie i lunch oraz dwudaniową kolację. Otoczysz się lekkością z rana i wesprzesz ciepełkiem zup i uziemiających posiłków wieczorem. Zaopatrujemy się u miejscowych rolników. Na miejscu będzie również dostępna woda z lokalnego źródełka.

NOCLEG

Nocleg w cenie warsztatów na materacach na sali lub w kilkuosobowych pokojach. Podczas zapisu podaj swoje preferencje.

KOSZT

700 PLN jeśli bierzesz swój śpiworek i ręcznik, 720 jeśli nie.

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE?

Wyślij zgłoszenie na: latos.bee@gmail.com. Opłatę rezerwacyjną (350 zł) będziesz mógł/mogła wpłacić na konto, które podam Ci w odpowiedzi na przesłanego maila.

WAŻNE INFO

- jesteś w pełni odpowiedzialna/odpowiedzialny za siebie, swoje potrzeby, uczucia i emocje oraz dbasz o przestrzeń i bezpieczeństwo swoje oraz pozostałych uczestników;

- poinformuj nas o wszelkiego rodzaju alergiach;

- dojazd we własnym zakresie. Jeśli wyrazicie zgodę, połączymy Was, abyście mogli wspólnie odbyć podróż.

PROWADZĄCY

Beata Latos

Beata - imię w łacinie znaczy “blessed”. Kobieta przynosząca błogość, ciszę, wytchnienie, ukojenie, radość. Nauczycielka Vinyasa Yogi po kursie Yoga Alliance - 200 hr YTTC (RYT® 200). W jodze, którą prowadzi Beata, jest z jednej strony przestrzeń na podążanie za intuicją, lekkość i rozpuszczanie się w błogości, a z drugiej strony racjonalność, siłę, uziemienie i zdecydowanie. Płynny ruch jest prowadzony przez świadomy, głęboki oddech. Więcej o Beacie tutaj.

Sylwia Nowak

Sylwia - z łaciny “Spirit of the wood” - Dzika Kobieta z Lasu, prawdziwa, autentyczna, podążająca za promieniami Słońca prześwitującymi przez leśne gałązki, prowadzona szeptami intuicji. Wypełniona słoneczną energią, pragnie dzielić się nią ze światem. Jej największą pasją jest życie samo w sobie, jak i doświadczanie go w długich podróżach. Uwielbia słuchać i mieć pełną uważność na drugiego człowieka, więc zajmuje się coachingiem i zgłębia psychologię transformacji.

Medytuje w ruchu, oddaje się w tańcu prowadzeniu intuicji i tworzy warsztaty podczas których poprzez taniec można bardziej odnaleźć siebie. Certyfikowana instruktorka choreoterapii z elementami arteterapii i terapii poprzez kontakt z naturą. Kreatorka przestrzeni festiwalu FRUŃ Freedom Universe. Pracuje z młodzieżą podczas projektów międzynarodowych m.in. "The Journey of Introspection" w temacie poszerzania samoświadomości, jako że czuje, że jej misją jest towarzyszenie ludziom na drodze do odkrywania siebie.


Grzegorz Sosa

Szaman jedzeniowy, który czuje i kocha jedzenie. Jego pasja do medycyny jedzenia i własna ścieżka uzdrawiania naturalnie przerodziła się w gotowanie dla innych, pełne radości i pasji. Przeszedł wiele postów i okresów głębokiego oczyszczania, które umocniły go w tym, co robi i dlaczego to robi.

Gosia Gili Marszewska

Pochodzi z Gdańska, aktualnie mieszka i masuje w Bieszczadach. Praca z ciałem jest jej pasją już 10 lat. Łączy techniki intensywne, terapeutyczne z głęboko relaksacyjnymi, rozluźniającymi mięśnie od stóp aż po czubek głowy.

Z miłością

Beata, Sylwia, Grzegorz i Gosia