Zakończ lato w harmonii i zacznij jesień z praktyką jogi. A przede wszystkim - bądź ze sobą w harmonii, spędzając z nami wrześniowy weekend w dzikich górach - Bieszczadach.Bieszczady we wrześniu są wyjątkowo magiczne, słońce jest coraz niżej, drzewa zaczynają się przebarwiać, a mgły dodają tajemniczości i wrażenie zatrzymania się.


Dla nas wrzesień to czas, kiedy po letnich upałach mamy ochotę działać, wracamy do szkoły, pracy, domu, chcemy rozwijać pasje. W ciele wypoczętym, wymuskanym i ogrzanym przez promienie słońca.

W tym czasie zapraszamy Cię na krótki weekend z jogą, medytacją, górami i dźwiękami, które rozkołyszą i otulą Twoje ciało.

GDZIE

Music&Yoga Chatka- magiczne miejsce w centrum Bieszczad (Wetlina), prowadzone przez dwie wspaniałe Kobiety i dwa wspaniałe psy. Domek znajduje się tuż przy wejściu na szlak Smerek.

Adres: Manhattan 68, 38-608 Wetlina.

KIEDY

Sobota 10.09.2022

Możliwość noclegu z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę.

PLAN DNIA (może ulec małym zmianom)

SOBOTA

8.00 - 10.00 Vinyasa Yoga + medytacja

10:00 Śniadanie

11:00 - 17.00 wyjście w góry (Połonina Wetlińska - Smerek - Wetlina)

18.00 Obiadokolacja

19.00 - 21.00 koncert relaksacyjny z misami kryształowymi

CZYM SIĘ KARMIMY

Oczyszczające działanie jogi uzupełnione będzie pełnowartościowym, wegańskim jedzeniem, bazującym na produktach z ekologicznych upraw. Bez glutenu, cukru, białej mąki. Z miłością.

NOCLEG

Możliwość (dodatkowo płatnego) noclegu w 8-osobowym domku kilkadziesiąt metrów od Music&Yoga Chatki.

KOSZT

Wariant A = dwa noclegi, udział w warsztacie, bez wyżywienia w piątek i niedzielę: 400 zł

Wariant A+ = dwa noclegi, udział w warsztacie + kolacja w piątek i śniadanie w niedzielę: 460 zł

Wariant B = jeden nocleg, udział w warsztacie, bez wyżywienia w dzień noclegu: 330 zł

Wariant B+ = jeden nocleg, udział w warsztacie + kolacja w piątek lub śniadanie w niedzielę: 360

Wariant C = udział w warsztacie, bez noclegów: 230 zł

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE?

Wyślij zgoszenie na: latos.bee@gmail.com. Opłatę rezerwacyjną (50% kosztu Twojej opcji) będziesz mógł/mogła wpłacić na konto, które podam Ci w odpowiedzi na przesłanego maila.

WAŻNE INFO

- jesteś w pełni odpowiedzialna/odpowiedzialny za siebie, swoje potrzeby, uczucia i emocje oraz dbasz o przestrzeń i bezpieczeństwo swoje oraz pozostałych uczestników;

- poinformuj nas o wszelkiego rodzju alergiach;

- dojazd we własnym zakresie. Jeśli wyrazicie zgodę, połączymy Was, abyście mogli wspólnie odbyć podróż.

PROWADZĄCE

Beata Latos - Vinyasa Yoga

Nauczycielka Vinyasa Yogi po kursie Yoga Alliance - 200 hr YTTC (RYT® 200). W jodze, którą prowadzi Beata, jest z jednej strony przestrzeń na podążanie za intuicją, lekkość i rozpuszczanie się w błogości, a z drugiej strony racjonalność, siłę, uziemienie i zdecydowanie. Płynny ruch jest prowadzony przez świadomy, głęboki oddech. Więcej o Beacie tutaj.

Marcelina Sokół - koncert relaksacyjny

Nauczycielka muzyki z 15-letnim doświadczeniem, pomaga odkrywać siebie poprzez muzykoterapeutyczne koncerty oraz inne działania muzyczne. Pracuje z falami dźwiękowymi, które pozytywnie wpływają na psychikę - zmniejszają poziom stresu, odczuwanego lęku, zwiększają motywację do życia. Wibracje pozwalają wyciszyć umysł krytyczny i całkowicie rozluźnić ciało.

Z miłością

Beata i Marcelina