Droga Kobieto Mocy,

zapraszamy Cię do zasmakowania przyjemności balansu, zrównoważenia, przepływu tego, co męskie i kobiece w Tobie. Usłysz wołanie swojego ciała, umysłu i duszy i dołącz do wyjątkowego warsztatu Moc Równowagi z MocYoni & B-LESS-ED Yoga.

W tym magicznym, niezwykłym czasie w przeddzień Równonocy Wiosennej usiądź z Kobietami w Kręgu, nakarm zmysły, otwórz serce, odżyw ciało mocą roślin, nakarm umysł szukający odpowiedzi i wreszcie - znajdź swój balans dzięki jodze.

Balans w przestrzeni:

CIAŁO - UMYSŁ - DUSZA

jest i zawsze był w Tobie. Być może nie miałaś do niego dostępu tak długo, że zapomniałaś, jak smakuje, jak dotyka, jak oddycha, jak pieści. Życie w harmonii to życie, gdy żeńskie tworzenie, kreowanie, korzystanie z intuicji i czułość poparta jest męskim działaniem oraz wychodzeniem ze swoją misją do świata.

W tym szczególnym czasie Matka Natura i Jej Cykliczność nas czule wspierają w ponownym połączeniu z idealną równowagą pomiędzy naszym Wewnętrznym Mężczyzną a naszą Wewnętrzną Kobietą.

GDZIE

Dwór w Jaszczwi, 28-460 Jaszczew (2h i 20 min. od Krakowa, 1h i 15 min. od Rzeszowa, 1h od Sanoka, 15 minut od Krosna i Jasła)

KIEDY

19 marca 2022 (sobota)

ROZKŁAD JAZDY

9.00 - 9.30 Przyjazd

10.00 - 12.00 Krąg Kobiet

12.00 - 13.00 Lunch

13.00 - 14.45 Wykład: "Równowaga, nie Równość"

15.00 - 16.00 Joga

16.00 - 17.00 Wspólny Rytuał

CZYM SIĘ KARMIMY

Podczas Kręgu wypijemy Złote Mleko Ajurwedyjskie, a na lunch zjemy lekki, ale pożywny wegański posiłek. Dostępna będzie również woda, kawa i herbata oraz owoce (przekąski). Maty do jogi będą do pożyczenia na miejscu, jednak jeśli masz, możesz zabrać swoją.

NOCLEG

Nie zapewniamy noclegu, dojazd we własnym zakresie

KOSZT

180 zł (w tym 100 zł opłaty rezerwacyjnej)

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE?

Wyślij zgoszenie na: latos.bee@gmail.com. Opłatę rezerwacyjną będziesz mógł/mogła wpłacić na konto, które podam Ci w odpowiedzi na przesłanego maila.

WAŻNE INFO

- jesteś w pełni odpowiedzialna za siebie, swoje potrzeby, uczucia i emocje oraz dbasz o przestrzeń i bezpieczeństwo swoje oraz pozostałych uczestniczek;

- poinformuj nas o wszelkiego rodzju alergiach;

- dojazd we własnym zakresie. Jeśli wyrazisz zgodę, połączymy Was przed warsztatem, abyście mogły odbyć wspólną podróż.

PROWADZĄCE

Aleksandra Czarny - MocYoni

Przewodniczka po życiu pełnią kobiecości. Jej misją jest zakorzenienie w kobietach poczucia bezpieczeństwa oraz własnej wartości. Odkrywa talenty, uzdolnienia i wewnętrzne piękno w każdym miejscu i osobie. Jej własne doświadczenia pozwalają jej uzdrawiać Wasze rany wyniesione ze związków, pokazywać, czym może być miłość i uczyć komunikacji w relacjach. Praktyk Reiki i Access bars.

Znajdź MocYoni na: Fb, Instagramie oraz www.

Beata Latos - Vinyasa Yoga

Nauczycielka Vinyasa Yogi po kursie Yoga Alliance - 200 hr YTTC (RYT® 200). W jodze, którą prowadzi Beata, jest z jednej strony przestrzeń na podążanie za intuicją, lekkość i rozpuszczanie się w błogości, a z drugiej strony racjonalność, siłę, uziemienie i zdecydowanie. Płynny ruch jest prowadzony przez świadomy, głęboki oddech. Więcej o Beacie tutaj.

Z czułością,

Beata i Aleksandra