Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne to pomysł dla osób, które cenią sobie prywatność oraz program dostosowany indywidualnie, a także dla osób, którym godziny lub miejsca odbywania się zajęć grupowych nie pasują. Sprawdzą się zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy pod moim czujnym okiem chcą pogłębić praktykę.  Indywidualne podejście przyda się również osobom, które borykają się z różnego rodzaju kontuzjami - układam tak praktykę, żeby była wspierająca dla Twojego uleczającego się ciała. 

Cena ustalana indywidualnie (150-250 zł za godzinną sesję + opłata za dojazd)

Offline lub online (przez aplikację zoom)

Zajęcia grupowe (w chwili obecnej, ze względu na wyjazdy, nie prowadzę regularnych zajęć grupowych)

MusicYoga

Joga przy akompaniamencie hangów, mis, dzwoneczków i innych tego typu masażerów duszy i ciała. MusicYoga to połączenie asan w (raczej) powolnym, płynnym ruchu, płynącym razem z muzyką. Każdy ruch jest zsynchronizowany z oddechem. To oddech prowadzi ruch i zakotwicza nas w ciele, kiedy przechodzimy z jednej asany w drugą.


Vinyasa Yoga

płynna joga, w której ruch podąża za oddechem. Dla początkujących, zaawansowanych i lewitujących - każdy znajdzie coś dla siebie.


Yoga na dobranoc (online)

spotkanie na zoomie, które wycisza i rozluźnia przed dobrą nocą.Mantry&Pieśni

Pieśniokrąg mantr i pieśni ludowych z całego świata. Wpsniała podróż głosem na Księżyc i z powrotem.


Yoga Dynamiczna

Vinyasa Flow - zaczynamy od technik oddechowych, przechodzimy przez płynne, rozgrzewające asany, kończymy krótką medytacją. Rozgrzewa jak przebiegnięcie Połoniny Wetlińskiej albo ucieczka przed Misiem. Ale spokojnie, można też odpuścić - to Ty decydujesz, jak głęboko wchodzisz w asany, a Misiem, który Cię goni, jest... to, co Cię goni!


Yoga Łagodna

Ciałoczuła, delikatna, bez spiny, z miękkim brzuchem, kochana, delikatna. Chyba nie muszę mówić więcej? Łagodnie wchodzimy w asany, deliketnie pogłebiamy zakresy ruchów. Efekt błogości gwarantowany.